Dlaczego my?

Bezproblemowe złożenie zlecenia

Biuro Obsługi Klienta znajduje się na Pradze Północ przy ul. Białostockiej 22 lokal 41 w Kamienicy Artystycznej, niedaleko Centrum Handlowego “Warszawa Wileńska”. Dogodne i szybkie połączenie zarówno komunikacją miejską, jak i własnym pojazdem, pozwoli na oszczędzenie czasu na dojazd.
Jeżeli chcą Państwo złożyć zamówienie przez internet – nic prostszego. Prosimy o kontakt drogą mailową na adres poczta@abctlumaczenia.pl znajdującego się na naszej stronie.

Doskonała jakość usług

Jesteśmy zespołem profesjonalnych tłumaczy, działających na rynku tłumaczeniowym od piętnastu lat. Pierwsze doświadczenia translatorskie zdobywaliśmy na najlepszych uniwersytetach polskich i zagranicznych. Swój zawód wykonujemy z pasją i zaangażowaniem od wielu lat. Stale podnosimy warsztat translatorski, poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, dzięki czemu oddajemy w Państwa ręce tłumaczenia, spełniające zarówno normy jakościowe, jak i ustawowe.

Niezawodny zespół profesjonalistów

Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz nagromadzonej w ciągu kilkunastu lat wiedzy dostarczamy naszym klientom usługi translatorskie na najwyższym poziomie. Przestrzegamy wszelkich rozporządzeń i przepisów, mających zastosowanie w branży translatorskiej. W ciągu owych lat nagromadziliśmy doświadczenie i wiedzę, z której skorzystali m.in.: Prokuratura Generalna, sądy, kancelarie prawnicze i adwokackie oraz biura audytorskie.

Najniższe ceny

Nasza oferta jest wyjątkowo atrakcyjna, ponieważ zapewniamy doskonałą jakość tłumaczeń przy zachowaniu niskich cen. Zadbaliśmy nie tylko o jakość oferowanych produktów, ale również o ich cenę. Wiemy, że jest to jeden z głównych czynników, którymi kierują się Państwo przy wyborze usług. Nasza oferta rozpoczyna się od 36 zł. netto za stronę tłumaczenia z języka angielskiego i rosyjskiego i od 39 zł. na język angielski i rosyjski.

Terminowość

Gwarantujemy dokładną, a przy tym terminową realizację usług. Każde zlecenie jest przez nas monitorowane od chwili jego przyjęcia, poprzez realizację aż do dostarczenia do klienta.
Tłumaczenia wykonywane są na czas, a Klient jest odpowiednio wcześnie poinformowany o ich kosztach.

Poufność

Zasada bezwzględnej poufności obowiązuje wszystkie współpracujące z nami osoby. Na życzenie klientów podpisujemy odrębne klauzule zachowania poufności. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo powierzonych nam dokumentów. Tłumaczenia są archiwizowane w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

Błyskawiczna wycena on-line

Załącz tekst i pozwól nam przedstawić ofertę na jego przetłumaczenie.
Odpowiemy w ciągu 1 godziny (w godzinach pracy naszego biura tłumaczeń)

Tłumaczenie zwykłe
Tłumaczenie przysięgłe
Załącz plik/pliki
Dodaj plik nr 1
Dodaj plik nr 2
Dodaj plik nr 3
Dodaj plik nr 4

Akceptowane są pliki w formatach: txt, doc, docx, otf, pdf, jpg

Akceptuje politykę prywatności więcej