Biuro ABC Tłumaczenia - Usługi

Nasze biuro tłumaczeń świadczy kompleksowe usługi w następujących zakresach:

więcej

Tłumacz przysięgły Warszawa

Biuro tłumaczeniowe ABC Tłumaczenia oferuje swoim klientom konkurencyjne ceny tłumaczeń uwierzytelnionych już od 34 PLN* za stronę rozliczeniową. Termin realizacji takiego standardowego zamówienia wynosi jedynie 4 dni robocze, ale mogą Państwo również zlecić profesjonalne tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione) w trybie ekspresowym lub nawet super ekspresowym.

Biorąc pod uwagę potrzeby naszych Klientów i wychodząc im naprzeciw, nasz zespół przygotował specjalną ofertę tłumaczeń przysięgłych na język angielski i rosyjski oraz z języka angielskiego i rosyjskiego. Wykonujemy również profesjonalne tłumaczenia na i z języka szwedzkiego, rumuńskiego, węgierskiego, duńskiego, litewskiego, niemieckiego i wielu innych.

Równie ciekawa jest oferta tłumaczenia dokumentów standardowych na język angielski i rosyjski – od 39 PLN* za dokument. Cena realizacji zlecenia uzależniona jest od języka z lub na który ma być wykonane tłumaczenie przysięgłe oraz od stopnia specjalizacji tekstu.

Tłumaczymy zlecenia przysięgłe (uwierzytelnione) oraz zwykłe wszystkich języków, zarówno ustne (symultaniczne, konsekutywne), jak i pisemne.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

tłumaczenia ukraińskie

Wykonujemy zlecenia ekspresowe, najwyższej jakości w ciągu 24 godzin lub nawet tego samego dnia.

*Cena netto

Biuro tłumaczeń – Warszawa

Nasze biuro tłumaczeń specjalizuje się w tłumaczeniach przysięgłych. To potoczna nazwa tłumaczenia uwierzytelnionego dokonanego zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Wymagane jest, aby każde z takich przekładów było wykonane wyłącznie przez tłumaczy przysięgłych.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego, niemieckiego lub innego języka obcego, to osoba zaufania publicznego, która zdobyła stosowne uprawnienia, określone w Ustawie o zawodzie tłumacza przysięgłego, wydawane przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Specjalizuje się w wykonywaniu tłumaczeń przysięgłych wszelkiego rodzaju dokumentów, tekstów, odpisów i pism:

  • sądowych,
  • procesowych,
  • aktów stanu cywilnego,
  • dokumentów szkolnych,
  • zaświadczeń,
  • certyfikatów,
  • umów handlowych,
  • sprawozdań finansowych,
  • i innych.

Każde gotowe tłumaczenie zawiera odpowiednią ilość znaków ze spacjami, a w przeciwieństwie do tłumaczenia zwykłego, zostaje podpisane i poświadczone pieczęcią zawierającą w otoku imię i nazwisko osoby realizującej zlecenie oraz wskazanie języka, w zakresie którego ma uprawnienia. To właśnie pieczęć i podpis poświadcza, że przekładu dokumentów dokonał tłumacz przysięgły uprawniony do wykonywania tłumaczeń pism, umów czy dokumentów urzędowych. Nasze biuro tłumaczeń współpracuje z ogromną liczbą tłumaczy przysięgłych z języka angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, francuskiego i wielu innych używanych na całym świecie. Z każdym naszym tłumaczem przysięgłym współpracują osoby posiadające doświadczenie medyczne, techniczne, prawne i z innej dziedziny, dzięki temu możemy oferować naszym klientom kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju tłumaczeń w zakresie różnych języków.

Tłumacz przysięgły, Warszawa – przepisy prawne

Wobec pracy tłumacza przysięgłego oraz realizowanych przez niego usług zastosowanie ma szereg przepisów. Wykonywanie zawodu jest w Polsce uregulowane ustawą z dnia 25 listopada 2004 roku. O zasadach etyki zawodowej oraz zasadach praktyki zawodowej mówi kodeks tłumacza przysięgłego, opracowany przez Polskie Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS w 2011 r. Ponadto tłumacze mają obowiązek stosowania przepisów rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 30 maja 2005 r. w sprawie sposobu transliteracji imion i nazwisk należących do mniejszości narodowych i etnicznych zapisanych w alfabecie innym niż alfabet łaciński.

W naszym biurze tłumaczeń, pracują tłumacze posiadający wieloletnie doświadczenie w omawianej dziedzinie, których droga do zdobycia uprawnień tłumacza przysięgłego rozpoczęła się od studiowania na najlepszych uniwersytetach polskich i zagranicznych. Perfekcyjne opanowanie języka polskiego oraz obcego w mowie i piśmie, potwierdzone pozytywnym wynikiem egzaminu zdawanego przed Państwową Komisją Egzaminacyjną, daje możliwość wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego. Więcej na temat tego, jak zdobyć uprawnienia, przeczytać można tutaj:
https://www.abctlumaczenia.eu/blog/jak-zostac-tlumaczem-przysieglym/

Warto wiedzieć również o tym, że każdy tłumacz przysięgły ponosi odpowiedzialność zawodową za błędne lub nie dość starannie przetłumaczone dokumenty. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości lub zaniechań po stronie osoby wykonującej zawód tłumacza, może on zostać ukarany przez Komisję Odpowiedzialności Zawodowej poprzez upomnienie, naganę, karę pieniężną lub zawieszenie, a nawet pozbawienie prawa do wykonywania zawodu tłumacza. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj:
https://www.abctlumaczenia.eu/blog/odpowiedzialnosc-tlumacza-przysieglego-na-czym-polega/

Decydując się na współpracę z nami, mogą mieć Państwo pewność, że powierzają dokumenty profesjonalistom. Wszyscy pracujący w naszym biurze tłumacze przysięgli języka angielskiego i innych języków są osobami godnymi najwyższego zaufania, a każde specjalistyczne tłumaczenie dokumentu będzie wykonane przez nasz zespół rzetelnie oraz będzie odpowiadało wszystkim wymaganiom jakościowym, wynikającym z przepisów prawa i zostanie uznane przez organy administracji państwowej, urzędy i instytucje.

Współpraca

Uprawnienia i umiejętności naszych tłumaczy potwierdzone są egzaminem, wieloletnim doświadczeniem oraz setkami przetłumaczonych dokumentów. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy zamknięci na współpracę i dialog z klientami. Wszelkie sugestie i uwagi klientów są zawsze brane pod uwagę i traktowane poważnie. Dzięki temu współpraca w zakresie wykonywania zleceń ustnych i pisemnych na linii biuro – tłumacz przysięgły – klient układa się pomyślnie dla wszystkich stron.

Postaw na najwyższą jakość i fachowe, ekspresowe tłumaczenie przysięgłe w konkurencyjnej cenie. Nie czekaj, zamów tłumaczenie dokumentu na język obcy lub język polski online. Szybka wycena i realizacja zlecenia. Nasze biuro tłumaczeń zapewni Ci ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Nasza oferta:

tłumaczenia przysięgłe angielski

tłumaczenia przysięgłe niemiecki

tłumaczenia przysięgłe rosyjski

tłumaczenia przysięgłe ukraiński

Zastanawiasz się kim jest tłumacz przysięgły, jak nim zostać oraz jak wygląda egzamin i jego praca? – Na te pytania merytorycznie odpowiadamy w artykule: Jak zostać tłumaczem przysięgłym?

Błyskawiczna wycena on-line

Załącz tekst i pozwól nam przedstawić ofertę na jego przetłumaczenie.
Odpowiemy w ciągu 1 godziny (w godzinach pracy naszego biura tłumaczeń)

Tłumaczenie zwykłe
Tłumaczenie przysięgłe
Załącz plik/pliki
Dodaj plik nr 1
Dodaj plik nr 2
Dodaj plik nr 3
Dodaj plik nr 4

Akceptowane są pliki w formatach: txt, doc, docx, otf, pdf, jpg

Akceptuje politykę prywatności więcej