Biuro ABC Tłumaczenia - Usługi

Nasze biuro tłumaczeń świadczy kompleksowe usługi w następujących zakresach:

więcej

Tłumacz przysięgły Warszawa

Oferujemy konkurencyjne ceny od 34 PLN* za stronę rozliczeniową.
Biorąc pod uwagę potrzeby naszych Klientów i wychodząc im naprzeciw, przygotowaliśmy specjalną ofertę na język angielski i rosyjski oraz z języka angielskiego i rosyjskiego.
Równie ciekawa jest oferta tłumaczenia dokumentów standardowych na język angielski i rosyjski – od 39 PLN* za dokument.

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe wszystkich języków.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Wykonujemy zlecenia ekspresowe w ciągu 24 godzin lub nawet tego samego dnia.

*Cena netto

Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione)

To potoczna nazwa tłumaczenia uwierzytelnionego zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami. Są one wykonywane przez tłumaczy przysięgłych będących osobami zaufania publicznego, uprawnionymi i specjalizującymi się w wykonywaniu tłumaczeń wszelkiego rodzaju dokumentów, tekstów, odpisów i pism:

  • sądowych,
  • procesowych,
  • aktów stanu cywilnego,
  • dokumentów szkolnych,
  • zaświadczeń,
  • certyfikatów,
  • umów handlowych,
  • sprawozdań finansowych,
  • i innych.

Każde gotowe tłumaczenie zostaje podpisane i poświadczone pieczęcią zawierającą w otoku imię i nazwisko osoby realizującej zlecenie oraz wskazanie języka, w zakresie którego ma uprawnienia.

Tłumacz przysięgły – przepisy

Wobec pracy tłumacza przysięgłego oraz realizowanych przez niego usług zastosowanie ma szereg przepisów. Wykonywanie zawodu jest w Polsce uregulowane ustawą z dnia 25 listopada 2004 roku. O zasadach etyki zawodowej oraz zasadach praktyki zawodowej mówi kodeks tłumacza przysięgłego, opracowany przez Polskie Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS w 2011 r. Ponadto tłumacze mają obowiązek stosowania przepisów rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 30 maja 2005 r. w sprawie sposobu transliteracji imion i nazwisk należących do mniejszości narodowych i etnicznych zapisanych w alfabecie innym niż alfabet łaciński.

Współpraca

Uprawnienia i umiejętności naszych tłumaczy potwierdzone są egzaminem, wieloletnim doświadczeniem oraz setkami przetłumaczonych dokumentów. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy zamknięci na współpracę i dialog z klientami. Wszelkie sugestie i uwagi klientów są zawsze brane pod uwagę i traktowane poważnie. Dzięki temu współpraca w zakresie wykonywania zleceń na linii biuro – tłumacz – klient układa się pomyślnie dla wszystkich stron.

Postaw na jakość i fachowe tłumaczenie przysięgłe w konkurencyjnej cenie. Nie czekaj, zamów tłumaczenie na język obcy lub język polski online. Szybka wycena i realizacja zlecenia.

Zastanawiasz się kim jest tłumacz przysięgły, jak nim zostać oraz jak wygląda egzamin i jego praca? – Na te pytania merytorycznie odpowiadamy w artykule: Jak zostać tłumaczem przysięgłym?

Błyskawiczna wycena on-line

Załącz tekst i pozwól nam przedstawić ofertę na jego przetłumaczenie.
Odpowiemy w ciągu 1 godziny (w godzinach pracy biura)

Załącz plik/pliki

Akceptowane są pliki w formatach: txt, doc, docx, otf, pdf, jpg

Akceptuje politykę prywatności więcej