język rosyjski - tłumaczenia przysięgłe pisemne i ustne

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego – Warszawa

W ramach usług można zlecić zarówno tłumaczenie (przysięgłe lub zwykłe) tekstu pisanego (zwykłego lub specjalistycznego), jak i tłumaczenia ustne (również dostępne w kilku wariantach). Aby dostarczyć najwyższą jakość usług zatrudniamy nie tylko najlepszych filologów, ale również posiadamy dostęp do ekspertów z konkretnych dziedzin (medycyny, techniki, informatyki).

Tłumaczenia rosyjskie przysięgłe należą do najpopularniejszych usług głównie dlatego, że są wykorzystywane w sytuacjach prawnych, związanych z prowadzeniem przedsiębiorstw, ale też w indywidualnych przypadkach. Możemy zwrócić się do odpowiedniego specjalisty, jeśli tłumaczenia wymagają różnego rodzaju dokumenty (akty ślubu, zgonu, dowody osobiste, paszporty, przepustki, upoważnienia, prawa jazdy, akty notarialne, dyplomy uczelni, certyfikaty), akty własności, patenty, pisma przygotowane przez prokuraturę, sądy, policję, urzędników etc.

Oprócz tego wyróżnia się tłumaczenia przysięgłe języka rosyjskiego ustne – podczas czynności w notariatach (np. mających na celu założenie spółki czy podpisanie innej umowy), w urzędach stanu cywilnego (zawieranie ślubów, uznanie dziecka) czy innych instytucjach administracji publicznej (jak prokuratura, sądy, posterunki policji). Sprawdź też naszą ofertę na tłumaczenia przysięgłe z Ukraińskiego.

Potwierdzone doświadczenie i kompetencje

Oczywiście nie każdy tłumacz ma uprawnienia do usługi wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych. Konieczne jest zdanie egzaminu państwowego, uzyskanie certyfikatu. Tłumaczenia przysięgłe z rosyjskiego są regulowane ustawą o zawodzie tłumacza przysięgłego. Muszą posiadać określoną liczbę znaków na stronie, podpis i pieczęć tłumacza. W zakresie dokumentów specjalistycznych z języka rosyjskiego oferta jest jeszcze szersza i dotyczy niemal każdej dziedziny nauki, techniki, literatury fachowej, rozmaitych instrukcji obsługi, tekstów prawniczych. Usługi są kierowane zarówno do osób prywatnych, jak i firm, a nawet instytucji państwowych.

Błyskawiczna wycena on-line

Załącz tekst i pozwól nam przedstawić ofertę na jego przetłumaczenie.
Odpowiemy w ciągu 1 godziny (w godzinach pracy biura)

Załącz plik/pliki

Akceptowane są pliki w formatach: txt, doc, docx, otf, pdf, jpg

Akceptuje politykę prywatności więcej