Tłumaczenie CV na angielski i inne języki

profesjonalnie przetłumaczone CV na rozmowę kwalifikacyjną

Każdy, kto starał się o pracę wie jak ważne są: Curriculum Vitae i list motywacyjny. To dzięki nim, możemy wywrzeć pierwsze wrażenie na swoim potencjalnym pracodawcy, a dopiero później dostajemy szansę, aby opowiedzieć dokładniej o swoich doświadczeniach, np. podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Odpowiednio przygotowane CV odgrywa niezwykle istotną rolę, gdyż stanowi pierwszy punkt styczności z pracodawcą, a co za tym idzie, stawia przed Tobą szansę na zaprezentowanie siebie w korzystny sposób. Nasze biuro tłumaczeń może Ci w tym pomóc. Oferujemy tłumaczenia CV na wiele języków, m.in. angielski, niemiecki, ukraiński, rosyjski, francuski.  Działamy szybko i profesjonalnie, a nasze tłumaczenia odznaczają się najwyższą jakością. Jeśli jesteś zainteresowany zatrudnieniem, to z pomocą naszego biura, możesz zwiększyć swoje szanse. Wystarczy, że skorzystasz z usług profesjonalnego tłumacza, który przetłumaczy Twoje dokumenty (CV i list motywacyjny) i tym samym nawiążesz lepszy kontakt z przyszłym pracodawcą.

Przetłumacz swoje CV na język angielski!

W dobie globalizacji, podjęcie pracy poza granicami Polski nie stanowi już takiego wyzwania, jak kiedyś. Lepsza znajomość języka obcego intensyfikuje szanse na znalezienie atrakcyjniejszej pracy, a absolutnym minimum jest rzetelnie przetłumaczone CV.

Przekład CV i listu motywacyjnego przydaje się także osobom, które nie muszą codziennie w pracy porozumiewać się w języku obcym. Coraz więcej branż i firm w Polsce, chce zatrudniać pracowników, dla których znajomość języka obcego nie stanowi problemu. Może to wynikać ze struktury własnościowej firmy (kapitał zagraniczny), ale też z faktu, że pracownikami i klientami mogą być osoby posługujące się innym językiem, niż polski.  W związku z tym potencjalny  pracodawca może sobie życzyć przedstawienia tekstu CV nie tylko w języku polskim, ale również w obcym.

W naszym biurze tłumaczeń oferujemy w pełni profesjonalny i atrakcyjny finansowo przekład CV i listu motywacyjnego. Nasi tłumacze posiadają odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę, pozwalającą na wykonanie profesjonalnego tłumaczenia dokumentów. Tym samym zwiększają się Twoje szanse na rynku pracy. Niezależnie od tego, na jaki język ma być przetłumaczone CV możesz być pewien, że dzięki temu uda Ci się jeszcze lepiej zaprezentować swój życiorys, zrobić dobre wrażenie wzbudzić podziw a w konsekwencji być może otrzymać wymarzoną pracę.

 

Jak wyglądają profesjonalne tłumaczenia dokumentów??

Profesjonalny przekład CV wymaga od tłumacza indywidualnego podejścia do zlecenia. Curriculum Vitae, które przedstawiamy pracodawcy powinno być odpowiednio skonstruowane, zawierać pożądany rodzaj słownictwa, a przy tym zachowywać oryginalny charakter, aby przykuć uwagę, spośród setek lub tysięcy innych. 

To samo dotyczy tłumaczenia CV na język obcy. Tłumacz musi zachować wierność tłumaczonej treści (jak w każdym innym przekładzie), wysoką jakość tłumaczenia, ale zarazem uwzględnić musi także indywidualny charakter zawarty w dokumencie, co wymaga od niego wielu najróżniejszych kompetencji, zarówno na poziomie językowym, jak i merytorycznym.

Można stwierdzić, że dobre tłumaczenie CV powinno wyglądać tak, jakby tłumacz doskonale znał życiorys klienta w różnych jego aspektach, zwłaszcza od strony zawodowej. Takie życiorys nie może być łudząco podobny do innych przekładów.  Osiągnąć takie wrażenie nie jest łatwo, ale tłumacze w naszym biurze wyróżniają się niezbędnymi kompetencjami doświadczeniem, dlatego z ufnością możesz zlecić im tłumaczenie CV. Dokładają wszelkich starań, żeby wykonać najlepszy przekład, a ich wysiłek na pewno zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Czym odznacza się idealny przekład?

Profesjonalne tłumaczenie CV i listu motywacyjnego (np. na angielski lub niemiecki) charakteryzuje się niezwykłą troską o poprawność językową oraz stylistyczną. Przede wszystkim należy pamiętać, że tłumaczenie CV nie może zawierać żadnych mankamentów.  W przypadku takiego przekładu, pomyłka może nas zdyskwalifikować w oczach potencjalnego pracodawcy i skazać nasze poczynania na niepowodzenia już na samym początku długiego procesu rekrutacji, gdyż jak wiadomo, pierwsze wrażenie można wywrzeć tylko raz.

Dla jakości przekładu, ważne jest, aby tłumacz posiadał wiedzę dotyczącą procesu rekrutacji. Tłumaczenie CV powinno zawierać prawidłowy przekład tytułów naukowych, certyfikatów, dyplomów i wszelkich innych dokumentów związanych z  wykształceniem klientów, kwestiami dotyczącymi jednostek administracyjnych lub innego rodzaju struktur istotnych dla tłumaczonego życiorysu.

Istotnie ważne jest też to, aby zoptymalizować ten przekład pod względem kultury, tradycji i obyczaju tłumaczonego języka, gdyż zdarza się, że tak samo brzmiące terminy w jednym języku mają odmienne znaczenie w innym.

Takie profesjonalne, wysoce specjalistyczne podejście do tłumaczenia CV zabezpiecza interesy naszych klientów, ponieważ pozwala zachować rzetelną komunikację z potencjalnym pracodawcą poprzez wykluczenie błędów wynikających z braku dogłębnej znajomości realiów danego obszaru językowego, a także odwrotnie, może nas pozytywnie wyróżniać na tle konkurentów do tego samego stanowiska.

Na koniec warto sobie uświadomić, że choć Curriculum Vitae to sformalizowany dokument, charakteryzujący się specjalistyczną terminologią,  jego tłumaczenie powinno mieć właściwe brzmienie.

Zachowując profesjonalne zasady tłumaczenia, dokument powinien być ciekawy i atrakcyjny dla czytelnika, bo tylko w takiej formie może przykuć jego uwagę. Właściwe proporcje między zachowaniem niezbędnej dozy formalności a oryginalnością tekstu zapewnia wieloletnie doświadczenie naszych tłumaczy.

Profesjonalizm, solidność i rzetelność tłumaczeń

Nasze biuro tłumaczeń oferuje szeroki zakres usług. Wśród licznych dokumentów, które tłumaczymy, szczególne miejsce zajmuje przekład CV. Jeśli jesteś w trakcie poszukiwania pracy i chcesz przetłumaczyć CV na język angielski, niemiecki lub inny skorzystaj z naszych usług.

A może interesuje Cię tłumaczenie przysięgłe na najwyższym poziomie? W atrakcyjnych cenach wykonujemy również i takie przekłady.

Możesz skontaktować się z nami online, za pośrednictwem strony internetowej, gdzie dokładnie poznasz szczegóły dotyczące przekładów CV (wycena online). Możesz skontaktować się również telefonicznie lub osobiście, w siedzibie biura tłumaczeń.

Błyskawiczna wycena on-line

Załącz tekst i pozwól nam przedstawić ofertę na jego przetłumaczenie.
Odpowiemy w ciągu 1 godziny (w godzinach pracy naszego biura tłumaczeń)

Tłumaczenie zwykłe
Tłumaczenie przysięgłe
Załącz plik/pliki
Dodaj plik nr 1
Dodaj plik nr 2
Dodaj plik nr 3
Dodaj plik nr 4

Akceptowane są pliki w formatach: txt, doc, docx, otf, pdf, jpg

Akceptuje politykę prywatności więcej