Tłumaczenia specjalistyczne

Dlaczego zapraszamy do skorzystania usług naszego biura tłumaczeń? Ponieważ współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zawodzie i tłumaczeniu tekstów specjalistycznych. Jesteśmy zaangażowani w nasze działania, posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, które nagromadziliśmy w ciągu kilkunastu lat. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom usługi translatorskie w zakresie tłumaczeń specjalistycznych na najwyższym poziomie. Ponadto przestrzegamy wszelkich rozporządzeń i przepisów, mających zastosowanie w branży translatorskiej. Możemy pochwalić się zaufaniem Prokuratury Generalnej, sądów, kancelarii prawniczych i adwokackich, biur audytorskich, biur obsługi cudzoziemców, wielu firm z branży turystycznej, budowlanej i transportowej.

Tłumaczenia od specjalistów!

Przetłumaczyliśmy setki stron tekstów specjalistycznych z takich dziedzin, jak: medycyna, technologia, informatyka, prawo, finanse, chemia, biologia, ochrona środowiska, turystyka, handel, transport, łączność, budownictwo, edukacja. Każda branża wymaga ogromnej wiedzy językowej i specjalistycznej – W Agencji ABC masz to zagwarantowane.

tłumaczenia angielskie

Najwyższa jakość!

Aby zapewnić najwyższą jakość wykonywanych usług wszystkie dokumenty i teksty specjalistyczne są po przetłumaczeniu poddawane korekcie językowej oraz merytorycznej. Korekta merytoryczna polega na poprawie treści, a nie języka tekstu, dlatego zawsze staramy się konsultować nie tylko z fachowcami z danej branży, ale również ściśle współpracować z klientem. Tylko takie działania zapewniają satysfakcję klienta, która jest dla nas miernikiem sukcesu.

Rodzaje tłumaczeń

Nasza oferta na tłumaczenia specjalistyczne obejmuje tłumaczenia uwierzytelnione (tak zwane „przysięgłe”) oraz zwykłe. Uwierzytelnione („przysięgłe”) są wykonywane przez tłumaczy przysięgłych, zgodnie z rozporządzeniami i wytycznymi, natomiast zwykłe wykonywane są przez tłumaczy specjalizujących się w danej branży. Są to prawdziwi pasjonaci nie tylko języka, ale również nowinek i ciekawostek z danej dziedziny.

Oferujemy tłumaczenia na każdy język. Najczęściej przekłady specjalistyczne realizujemy z i na język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, jak również szereg innych języków.

Błyskawiczna wycena on-line

Załącz tekst i pozwól nam przedstawić ofertę na jego przetłumaczenie.
Odpowiemy w ciągu 1 godziny (w godzinach pracy naszego biura tłumaczeń)

Tłumaczenie zwykłe
Tłumaczenie przysięgłe
Załącz plik/pliki
Dodaj plik nr 1
Dodaj plik nr 2
Dodaj plik nr 3
Dodaj plik nr 4

Akceptowane są pliki w formatach: txt, doc, docx, otf, pdf, jpg

Akceptuje politykę prywatności więcej