Tłumaczenia specjalistyczne

Dlaczego zapraszamy do skorzystania usług naszego biura tłumaczeń? Ponieważ współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zawodzie i tłumaczeniu tekstów specjalistycznych. Jesteśmy zaangażowani w nasze działania, posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, które nagromadziliśmy w ciągu kilkunastu lat. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom usługi translatorskie w zakresie tłumaczeń specjalistycznych na najwyższym poziomie. Ponadto przestrzegamy wszelkich rozporządzeń i przepisów, mających zastosowanie w branży translatorskiej. Możemy pochwalić się zaufaniem Prokuratury Generalnej, sądów, kancelarii prawniczych i adwokackich, biur audytorskich, biur obsługi cudzoziemców, wielu firm z branży turystycznej, budowlanej i transportowej.

Tłumaczenia od specjalistów!

Przetłumaczyliśmy setki stron tekstów specjalistycznych z takich dziedzin, jak: medycyna, technologia, informatyka, prawo, finanse, chemia, biologia, ochrona środowiska, turystyka, handel, transport, łączność, budownictwo, edukacja.

Najwyższa jakość!

Aby zapewnić najwyższą jakość wykonywanych usług wszystkie teksty specjalistyczne są po przetłumaczeniu poddawane korekcie językowej oraz merytorycznej. Korekta merytoryczna polega na poprawie treści, a nie języka tekstu, dlatego zawsze staramy się konsultować nie tylko z fachowcami z danej branży, ale również ściśle współpracować z klientem. Tylko takie działania zapewniają satysfakcję klienta, która jest dla nas miernikiem sukcesu.

Rodzaje tłumaczeń

Nasza oferta na tłumaczenia specjalistyczne obejmuje tłumaczenia uwierzytelnione (tak zwane „przysięgłe”) oraz zwykłe. Uwierzytelnione („przysięgłe”) są wykonywane przez tłumaczy przysięgłych, zgodnie z rozporządzeniami i wytycznymi, natomiast zwykłe wykonywane są przez tłumaczy specjalizujących się w danej branży. Są to prawdziwi pasjonaci nie tylko języka, ale również nowinek i ciekawostek z danej dziedziny.

Błyskawiczna wycena on-line

Załącz tekst i pozwól nam przedstawić ofertę na jego przetłumaczenie.
Odpowiemy w ciągu 1 godziny (w godzinach pracy biura)

Załącz plik/pliki

Akceptowane są pliki w formatach: txt, doc, docx, otf, pdf, jpg

Akceptuje politykę prywatności więcej