Cennik – Tłumaczenie dokumentów samochodowych

Agencja ABC Tłumaczenia oferuje szeroki zakres usług, m.in. kompleksowe tłumaczenia przysięgłe. Zapewniamy wykonanie najwyższej jakości przekładów, tak aby podołać wyzwaniom, stawianym nam przez klientów.

Nasze tłumaczenia wykonywane są z najwyższą dbałością o poprawność merytoryczną i stylistyczną. Na prawidłowy przekład dokumentów samochodowych składa się nie tylko wiedza merytoryczna, ale również szereg innych czynników, wynikających z doświadczenia tłumaczy, takich jak np. wiedza lingwistyczna, czy umiejętność poruszania się w specjalistycznej terminologii. Każdy tekst, który otrzymujemy, przekładamy z dbałością o detale.

Ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych?

.

Zajmujemy się profesjonalnym tłumaczeniem różnego rodzaju dokumentów. Tłumaczymy zarówno całe komplety dokumentacji samochodowej, jak i pojedyncze egzemplarze zgodnie z dyrektywą w sprawie dokumentów rejestracyjnych pojazdów. Z uwagi na kraj wystawienia dokumentu i jego specyficzny rodzaj, cena takiego przekładu waha się pomiędzy 55 a 180 zł.
tłumaczenia pisemne, uwierzytelnione

Poznaj nasz cennik – koszt tłumaczenia dokumentów samochodu

Cena tłumaczenia jest ściśle zależna od ilości stron, stopnia trudności i specyfikacji danego przekładu. Dlatego, by wycenić, ile kosztuje tłumaczenie dokumentów samochodowych, niezbędne jest podanie wyżej wymienionych informacji. Przekładamy z następujących języków:

 • język niemiecki,
 • język angielski,
 • język francuski,
 • język niderlandzki (pot. holenderski),
 • język włoski,
 • pozostałe języki – wycena indywidualna.

Tłumaczenie dokumentów samochodowych – Strona tłumaczeniowa wynosi 1125 zzs, a każda rozpoczęta liczona jest jako cała.

Sprawdź naszą ofertę!

Cena
de Niemcy
2 dokumenty (dowód i karta pojazdu “brief”) od 180 PLN + VAT
nlHolandia
1 dokument od 160 PLN + VAT
beBelgia
1 dokument od 160 PLN + VAT
frFrancja
1 dokument (dowód) od 160 PLN + VAT
itWłochy
wyrejestrowanie od 110 PLN + VAT
dowód od 190 PLN + VAT
ukWielka Brytania
dowód od 180 PLN + VAT

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Jeśli w ofercie nie ma języka, w którym są Twoje oryginalne dokumenty, wycena będzie odbywać się na podstawie indywidualnych ustaleń. Cena tłumaczenia dokumentów samochodowych zależna będzie od ilości stron oraz specyfiki dokumentów.

Dokumenty samochodowe – tłumaczenia

Nasze biuro tłumaczeń oferuje szybkie i profesjonalne przekłady dokumentów samochodowych w bardzo korzystnych cenach, zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Przetłumaczymy dla Ciebie następujące dokumenty:

 • dowód rejestracyjny,
 • dowód własności pojazdu,
 • wyrejestrowanie samochodu,
 • karta pojazdu,
 • wyrejestrowanie,
 • umowa kupna-sprzedaży,
 • wyniki badań technicznych pojazdu,
 • dokumenty poświadczające płatności,
 • faktury,
 • i wiele innych.

Najwyższa jakość przekładu przez tłumacza przysięgłego i szybki termin realizacji to coś, co nas wyróżnia.

Profesjonalnie przetłumaczone dokumenty przez tłumacza przysięgłego

Od ponad 15 lat zajmujemy się tłumaczeniem uwierzytelnionym (przysięgłym) tekstów specjalistycznych, a ugruntowana wiedza i zdobyte doświadczenie pozwala na wykonywanie profesjonalnych przekładów z pasją i zaangażowaniem. Wybór naszej agencji to gwarancja najwyższej jakości. Tłumaczenie dokumentów samochodu jest potrzebne do prawidłowej rejestracji auta, zwłaszcza w przypadku dowodu rejestracyjnego wydanego poza państwami członkowskimi.

Aby prawidłowo dopełnić formalności, które wiążą się z nabyciem samochodu, bądź jego wyrejestrowaniem, sprzedażą czy sprowadzeniem pojazdu zza granicy, warto skorzystać z usług profesjonalnego biura tłumaczeń przysięgłych. Bez przetłumaczonych dokumentów, takie czynności nie będę możliwe.

Tłumaczenie dokumentów samochodowych – Zamów online

Dodatkowym atutem naszej agencji jest możliwość zamawiania tłumaczeń online. Dzięki temu zapewniamy sprawny i szybki termin realizacji, a cały proces nie wymaga wychodzenia z domu. Wystarczy dostarczyć dokumenty do tłumaczenia elektronicznie, bez żadnych zbędnych formalności, a w umówionym terminie otrzymasz profesjonalne, poprawne pod każdym względem tłumaczenie.

Jeśli nie jesteś pewien ile będzie wynosić cena tłumaczenia, możesz skorzystać z darmowej wyceny, dzięki której dowiesz się ile kosztuje przekład dokumentów samochodowych, których potrzebujesz do załatwienia spraw w urzędzie.

Błyskawiczna wycena on-line

Załącz tekst i pozwól nam przedstawić ofertę na jego przetłumaczenie.
Odpowiemy w ciągu 1 godziny (w godzinach pracy naszego biura tłumaczeń)

Tłumaczenie zwykłe
Tłumaczenie przysięgłe
Załącz plik/pliki
Dodaj plik nr 1
Dodaj plik nr 2
Dodaj plik nr 3
Dodaj plik nr 4

Akceptowane są pliki w formatach: txt, doc, docx, otf, pdf, jpg

Akceptuje politykę prywatności więcej