Biuro ABC Tłumaczenia - Usługi

Nasze biuro tłumaczeń świadczy kompleksowe usługi w następujących zakresach:

więcej

Tłumaczenia prawnicze

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia prawne w konkurencyjnych cenach od 36 PLN* za stronę rozliczeniową. Nasze doświadczenie obejmuje wykonywanie tłumaczeń prawniczych wszelkiego rodzaju dokumentów, związanych z obrotem gospodarczym. Nasi tłumacze wykonują tłumaczenia prawnicze w zakresie takich instrumentów prawnych, jak: dokumenty założycielskie spółek polskich (KRS) i zagranicznych, pełnomocnictwa, dokumenty procesowe dla szeregu kancelarii. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe wszystkich języków. Dbamy o wysokiej jakości usługi tłumaczeniowe. Wiemy, że czas jest priorytetem, dlatego wykonujemy zlecenia ekspresowe w ciągu 24 godzin lub nawet tego samego dnia.
*Cena netto

tłumaczenia pisemne, uwierzytelnione

Szczególnie ważną rzeczą w przypadku tłumaczeń prawniczych jest wierne oddanie treści, zastosowanie specjalistycznej terminologii, a przede wszystkim znajomość zagadnień związanych z branżą. W przeciwnym przypadku tłumaczenie prawnicze nie będzie dokładnym odzwierciedleniem meritum, co więcej, jego nieudolny przekład może spowodować zakłamania, nieścisłości a nawet błędy w treści.

Dlatego w naszym biurze w Warszawie tłumaczenia prawnicze wykonywane są przez osoby z bogatym doświadczeniem i ogromną wiedzą. Oprócz wykwalifikowanych tłumaczy posiadamy zespół współpracujących z nami prawników i fachowców z danych dziedzin i w razie potrzeby zwracamy się do nich z prośbą o konsultacje i korektę merytoryczną.
Świadczymy najwyższej jakości usługi translatorskie dla branży prawniczej.

Ponadto zobowiązujemy się do zachowania pełnej poufności i nieujawniania danych naszych klientów ani treści przekazanych przez nich dokumentów. Klauzule o zachowaniu poufności podpisują współpracujący z nami tłumacze, dlatego możemy naszych klientów zapewnić, że wszelkie przekazywane przez nich dane nie są ujawniane, przekazywane ani wykorzystywane przez osoby trzecie, co zapewnia bezpieczeństwo przekazywanych treści.

Wykonujemy tłumaczenia prawne w zakresie takich, instrumentów prawnych, jak:

 • dokumenty założycielskie spółek polskich i zagranicznych,
 • opinie i analizy,
 • pełnomocnictwa,
 • akty notarialne,
 • dokumenty procesowe dla szeregu kancelarii.

Nasze wieloletnie doświadczenie obejmuje również tłumaczenie dokumentów prawniczych związanych z obrotem gospodarczym:

 • umowy handlowe,
 • umowy przeniesienia praw,
 • umowy użytkowania rzeczy i praw,
 • umowy świadczenia usług,
 • umowy kredytowe,
 • umowy licencyjne,
 • umowy o współpracy,
 • koncesje i zezwolenia,
 • ustawy, akty prawne, dyrektywy.

Wykonaliśmy setki stron tłumaczeń prawniczych z zakresu prawa karnego, dla instytucji takich jak Prokuratura Krajowa RP:

 • wyroki i orzeczenia
 • wnioski o pomoc prawną

Każdego naszego tłumacza wyróżnia dogłębna i zweryfikowana znajomość prawa oraz języka, z którego i na który dokonywany jest przekład. Język polski, język angielski, niemiecki, rosyjski i inne nie są nam obce.

Specjalistyczne tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawne wykonujemy w naszym biurze zlokalizowanym w Warszawie. Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach tłumaczeń prawnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy branżowej, wykonujemy tłumaczenia aktów notarialnych, dokumentów założycielskich spółek, umów handlowych oraz wiele innych tekstów z zakresu prawa.

Nasze profesjonalne tłumaczenia prawne wykonują doświadczeni tłumacze przysięgli, dbając o zachowanie pełnego bezpieczeństwa i poufności dokumentacji. Dzięki wsparciu prawników oraz kancelarii zapewniamy kompleksowe wsparcie tłumaczeniowe w analizach prawnych, opiniach oraz przekładach przepisów i orzeczeń sądowych.

Priorytetem naszej działalności jest wysoka jakość tłumaczeń oraz dokładność przekładu treści prawnych. Wykonujemy tłumaczenia aktów prawnych, umów licencyjnych, tekstów dokumentów procesowych i innych materiałów związanych z branżą prawniczą. Dzięki naszym usługom tłumaczeniowym, klienci mogą skupić się na istotnych aspektach prawnych, wiedząc, że dokumenty są przekładane z najwyższą starannością.

Wspieramy klientów w tłumaczeniach prawniczych, dostarczając tłumaczenia wysokiej jakości, posiadające certyfikat zgodności. Naszą wiedzę oraz profesjonalizm naszych tłumaczy przekładamy na wysoką jakość usług, które przekładają się na stosowność i dokładność tekstu.

Skorzystaj już teraz z bezpłatnej wyceny tłumaczenia dokumentu.

Błyskawiczna wycena on-line

Załącz tekst i pozwól nam przedstawić ofertę na jego przetłumaczenie.
Odpowiemy w ciągu 1 godziny (w godzinach pracy naszego biura tłumaczeń)

Tłumaczenie zwykłe
Tłumaczenie przysięgłe
Załącz plik/pliki
Dodaj plik nr 1
Dodaj plik nr 2
Dodaj plik nr 3
Dodaj plik nr 4

Akceptowane są pliki w formatach: txt, doc, docx, otf, pdf, jpg

Akceptuje politykę prywatności więcej