Biuro ABC Tłumaczenia - Usługi

Nasze biuro tłumaczeń świadczy kompleksowe usługi w następujących zakresach:

więcej
Biorąc pod uwagę potrzeby naszych Klientów i wychodząc im naprzeciw, przygotowaliśmy specjalną ofertę tłumaczeń na język angielski i rosyjski oraz z języka angielskiego i rosyjskiego. Nasze stawki za tłumaczenia z powyższych języków obcych – zarówno uwierzytelnione jak i zwykłe - zaczynają się od 36 PLN* za jedną stronę rozliczeniową. Równie ciekawa jest oferta tłumaczenia dokumentów standardowych na język angielski i rosyjski – tutaj stawka zaczyna się od 70 PLN* za dokument. Realizacja nawet w ciągu 24 godzin lub w dniu zlecenia Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
*Cena netto

Tłumaczenia z i na język angielski oraz rosyjski

tłumaczenia angielski

Język angielski

Język angielski jest współczesną „lingua franca”, czyli ogólnie zaakceptowanym językiem komunikacji międzynarodowej. Mówi nim – jako językiem obcym – około 1,6 miliarda osób! Nic dziwnego zatem, że angielski określany jest również jako „pierwszy uniwersalny język ludzkości”. Jest językiem urzędowym NATO, Unii Europejskiej i ONZ. Język angielski używany jest w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, jej terytoriach zależnych, Australii, Zelandii, Irlandii, ale, co ciekawe, rozpowszechnił się również np. w krajach skandynawskich. Angielski jest językiem globalnym, używanym na wszystkich kontynentach. Posługujemy się nim nie tylko w relacjach handlowych, biznesowych, ale również w mniej oficjalnych, codziennych sytuacjach. Konsekwencją tego trendu jest rosnące zapotrzebowanie na wykonywanie tłumaczeń z języka angielskiego i na język angielski.

banner-rosyjski

tłumaczenia rosyjski

Tłumaczenia na język rosyjski i z języka rosyjskiego

Jeżeli natomiast chodzi o język rosyjski, jego popularność rośnie z roku na rok. W Polsce język rosyjski przeżywa swój renesans, podobnie rzecz ma się w skali globalnej – chyba nikt nie zakwestionuje jego wagi i znaczenia. Język rosyjski uważa się obecnie za jeden z najbardziej rozpowszechnionych języków świata, ogółem mówi nim 250-300 mln osób! Zasięg terytorium, na którym jest używany na co dzień, daleko wykracza poza państwowe granice Federacji Rosyjskiej. Używany jest między innymi na Białorusi, Ukrainie, w Gruzji i Kazachstanie.

Zapotrzebowanie na tłumaczenia z języka rosyjskiego i odwrotnie wynika ze ścisłych kontaktów gospodarczych, jakie dynamicznie rozwijają się pomiędzy naszymi krajami. Nie bez znaczenia jest również liczba imigrantów z Ukrainy, Białorusi, Rosji i Kazachstanu i związane z tym formalności, wymagające wykonywania tłumaczeń z języka rosyjskiego oraz na język rosyjski.

Biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania naszych Klientów i wychodząc im naprzeciw, przygotowaliśmy specjalną ofertę tłumaczeń na język angielski i rosyjski oraz z języka angielskiego i rosyjskiego. Nasze stawki za tłumaczenia z języka angielskiego i rosyjskiego zaczynają się od 26 PLN za jedną stronę obliczeniową.

Oferta biura ABC Tłumaczenia w zakresie tłumaczeń z języka angielskiego i rosyjskiego oraz na język angielski i rosyjski jest atrakcyjna zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i klientów indywidualnych. Klient korporacyjny doceni naszą wiedzę, fachowość i krótkie terminy realizacji. Dla klientów indywidualnych – i tych, którzy wyjeżdżają za granicę, jak i tych, którzy z niej wracają – przygotowaliśmy specjalną ofertę tłumaczeń z języka angielskiego i rosyjskiego oraz na język angielski i rosyjski dokumentów standardowych (np. akty stanu cywilnego, karalność, dyplomy).

Błyskawiczna wycena on-line

Załącz tekst i pozwól nam przedstawić ofertę na jego przetłumaczenie.
Odpowiemy w ciągu 1 godziny (w godzinach pracy naszego biura tłumaczeń)

Tłumaczenie zwykłe
Tłumaczenie przysięgłe
Załącz plik/pliki
Dodaj plik nr 1
Dodaj plik nr 2
Dodaj plik nr 3
Dodaj plik nr 4

Akceptowane są pliki w formatach: txt, doc, docx, otf, pdf, jpg

Akceptuje politykę prywatności więcej