Tłumaczenia specjalistyczne

Dlaczego zapraszamy do skorzystania usług naszego biura tłumaczeń? Ponieważ współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zawodzie i tłumaczeniu tekstów specjalistycznych. Jesteśmy zaangażowani w nasze działania, posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, które nagromadziliśmy w ciągu kilkunastu lat. Dzięki temu dostarczamy naszym klientom usługi translatorskie w zakresie tłumaczeń specjalistycznych na najwyższym poziomie. Ponadto przestrzegamy wszelkich rozporządzeń i przepisów, mających zastosowanie w branży translatorskiej. Możemy pochwalić się zaufaniem Prokuratury Generalnej, sądów, kancelarii prawniczych i adwokackich, biur audytorskich, biur obsługi cudzoziemców, wielu firm z branży turystycznej, budowlanej i transportowej.

Tłumaczenia specjalistyczne od specjalistów!

Przetłumaczyliśmy setki stron tekstów specjalistycznych z takich dziedzin, jak: medycyna, technologia, informatyka, prawo, finanse, chemia, biologia, ochrona środowiska, turystyka, handel, transport, łączność, budownictwo, edukacja.

Tłumaczenia specjalistyczne – najwyższa jakość!

Aby zapewnić najwyższą jakość wykonywanych usług wszystkie teksty specjalistyczne są po przetłumaczeniu poddawane korekcie językowej oraz merytorycznej. Korekta merytoryczna polega na poprawie treści, a nie języka tekstu, dlatego zawsze staramy się konsultować nie tylko z fachowcami z danej branży, ale również ściśle współpracować z klientem. Tylko takie działania zapewniają satysfakcję klienta, która jest dla nas miernikiem sukcesu.

Rodzaje tłumaczeń specjalistycznych

Nasza oferta z zakresu tłumaczeń specjalistycznych obejmuje tłumaczenia uwierzytelnione (tak zwane „przysięgłe”) oraz zwykłe. Tłumaczenia uwierzytelnione („przysięgłe”) są wykonywane przez tłumaczy przysięgłych, zgodnie z rozporządzeniami i wytycznymi, takimi jak Ustawa o zawodzie tłumacza przysięgłego, kodeks tłumacza przysięgłego, rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie sposobu transliteracji imion i nazwisk. Tłumaczenia zwykłe wykonywane są przez tłumaczy, specjalizujących się w danej branży. Są to prawdziwi pasjonaci nie tylko języka, ale również nowinek i ciekawostek z danej dziedziny.

 Sprawdź naszą ofertę!: